V dnešním článku Vám ukážeme několik rostlinek, které Vaší domácnosti velmi prospívají a přitom nepotřebují žádnou péči. Nemusíte se o ně vůbec starat, a přesto Vám pokvetou jako divé. Uvidíte, že jejich krásný vzhled okouzlí i Vás.

Rostlinky do domu vnášejí pozitivní energii a čistí vzduch. I proto byste si je určitě měli pořídit. Máte některou z nich? 

Directions

  1. Strom štěstí
    Symbolizuje svěžest. Listy udržují v domácnosti tu správnou vlhkost. Ale nejen v domácnosti, také svoji vlastní vlhkost. Když tedy strom štěstí zapomenete zalít, nic moc se nestane. I tak zůstane krásný a zdravý.

2. Aglaonema
Je nádhernou dekorací v bytě. Vydrží i velký chlad. Zamilujete se do sytě zelených a nádherně žíhaných listů.

3. Bromelia
Miluje teplo a přirozené světlo. Má nádherné květy i listy. Jde o subtropickou rostlinu, která se umí skvěle přizpůsobit teplotě v bytě.

4. Africká fialka
Velmi krásná. Miluje teplo. Kvete téměř po celý rok. Bravy kvítků jsou fialové a přecházejí až do modra, ale mohou být i bílé a růžové. Velmi snadno se rozmnožuje a vždy se uchytí.

5. Vánoční kaktus
Tato rostlina permanentně roste a plodí krásné lístky i kvítky. Stačí jej zalévat jednou týdně. Víc péče vánoční kaktus nepotřebuje.

Sdílejte ty nejkrásnější pokojové rostliny, které nevyžadují téměř žádnou péči i s Vašimi přáteli! Určitě se jim budou také líbit! 

zdroj: bidista.com