Jeseň patrí medzi obľúbenú časť roka. Je úžasne romantická, krásna, plná farieb, plná pohody, a keď sa zadarí, tak tiež pomerne plná teplých dní.

Keď prechádzate uličkami mesta, leží Vám priamo pri nohách prírodný materiál, z ktorého je možné vytvoriť pôsobivé dekorácie.

Reč je samozrejme o pestrofarebných listoch, šiškách a žaluďoch.

Keď strávite pár hodín so svojím dieťaťom vonku, tohto materiálu si prinesiete domov celú hromadu a ešte mu urobíte radosť .

Rado Vám pomôže so zbieraním gaštanov, orechov, kamienkov a listov. Je to potom veľmi kreatívna zábava, ktorá navyše pomôže Vášmu dieťaťu vytvoriť krásnu prácu pre školskú  výstavku, alebo ozdôbku pre materskú školu.

1.Jednoduchý a zaujímavý spôsob, ako vytvoriť motýľa z jesenných listov, ktorého bude schopný vytvoriť aj ten najmenší člen domácnosti. Pred prácou by sa mali listy sušiť po dobu 24 hodín na papieri, zaťaženom knihou, aby boli rovné a vylisované. Keď je materiál pre jesenné remeslo pripravený, môžete začať pracovať.

2.

3.

Kreatívny spôsob, ako vytvoriť z jesenných listov slimáky. Táto kompozícia vyzerá veľmi dobre na tmavom kartóne.

4.

5.

Ak chcete vyskúšať aj toto, nezaobídete sa bez dierovačky

6.

7.

Prvá vec, ktorá Vám príde na myseľ, keď premýšľate o jesennom dizajne domu, sú samozrejme sviečky.

Vždy vytvárajú zvláštnu atmosféru, či už je to obyčajný plameň, alebo vonný plameň. Tu je jednoduchá a krásna varianta pre vytvorenie jesenného svietnika z obyčajného skleneného pohára, listov a dekoratívne pásky.

8.

9.

Nie je vôbec ťažké niečo také urobiť. Počas spoločnej prechádzky s dieťaťom si urobte zbierku gaštanov a doma im vdýchnite tvár. Som si istý, že Váš drobec bude potešený takouto zábavou.

10.

Prekrásne nápady, čo myslíte?

Necháte sa inšpirovať? 🙂

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: kopilohka.ru