Zadívajte sa na stromy a vyberte si ten, ktorý sa Vám páči najviac. Keď budete mať vybrané, prejdite k samotnému článku a prečítajte si, čo o Vás Váš výber vypovedá.

Môžete sa dozvedieť veľa zaujímavostí , o ktorých ste zatiaľ možno ani nemali tušenie.

Budete veľmi prekvapení čo dokáže tento jednoduchý test prezradiť o Vašej osobnosti.

Do komentárov nám napíšte ako moc na Vás uvedené vlastnosti sedia.

  1. Ste veľkorysá a morálna osoba, ktorá sa vždy snaží rozvíjať. Ste ambivalentný a máte vysokú úroveň empatie, aj keď to na prvý pohľad nie je poznať. Dokonca si niektorí ľudia môžu myslieť, že je pre Vás ťažké komunikovať. Pracujete veľa, ale nie ste kariérista, pretože pracujete na tom, aby ste zlepšili svet. Ste dôverčiví a tak svet naozaj milujete, pokiaľ Vám poriadne neublíži. Potom ťažko obnovujete dôveru v lepšie zajtrajšky.
  2. Ste šťastný a úprimný človek. Staráte sa o ostatných so všetkou láskou a úctou. Viete dobre, že bez práce nie sú koláče. Ste inteligentný, šarmantný a spoločnosť vždy s napätím očakáva, kým začnete rozprávať.
  3. Ste veľmi hĺbavý človek. Stále nad niečím premýšľate a všetko analyzujete. Myšlienky sú pre Vás denný chlieb a nedokážete vypnúť hlavu. Často ako ventil slúžia meditácie, či relaxačná masáž. Len tak sa dokážete uvoľniť a na chvíľu dať myšlienkam voľno.
  4. Pozorný človek, veľmi milý, priateľský a so sklonmi k filozofovaniu. Máte veľmi vyvinutú intuíciu, a preto svoje okolie často privádzate do rozpakov. Rešpektujete potreby druhých a záleží Vám na ich blahu. Ste veľmi emocionálny.
  5. Zodpovednosť Vám nechýba. Všetko si radšej dvakrát premyslíte, než aby ste konali bezmyšlienkovito a hazardovali. Väčšinou spoliehate len sami na seba a pre svojich blízkych ste ohromným pilierom. Môžu sa na Vás vždy obrátiť a Vy im nikdy neodmietnete pomocnú ruku.
  6. Ste veľmi láskaví a citliví. Ľudia sú radi vo Vašej spoločnosti. Máte povznesenú a teplú auru, teda okolo seba šírite mier a pokoj. Preto ste obľúbení a žiadaní. Každý deň sa snažíte byť lepším človekom a nikdy by ste nikomu úmyselne neublížili.
  7. Ste šťastná, citlivá a rozumná osoba. Ste úžasnými poslucháčmi a nikdy nesúdite iných. Veríte, že každý má svoju cestu predurčenú a týmto sa prísne riadite. A preto nikdy nekritizujete a neprenášate neuvážené súdy.
  8. Úplne očarujúci a energický človek. Smiech Vám nie je cudzí a viete dobre, ako rozveseliť aj ostatných. Žijete v harmónii s vesmírom a nehľadáte žiadna vzrušenie. Viete mať život vo vlastných rukách.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň..

Sedelo to aj na vás ? : )

zdroj: humormagazin.com