Úiklid domácnosti není často zrovna snadná činnost. Objeví se potíže, jejichž vyřešení nemá konce a ani chemické přípravky nepomáhají. Proto pro vás máme několik skvělých nápadů, které vám usnadní úklid domácnosti a ušetří vaše peníze.

Úklid domácnosti

Máme pro vás hned 3 perfektní rady, které vám pomohou vyřešit problémy s úklidem domácnosti. Išetří vám mnoho času i peněz.

Malé ovocené mušky

Typickým problémem jsou mouchy a to především malé mušky “ovocné”, ale tento rychlý trik je dokonale likviduje. Jednoduše nakrájejte citron a přeneste ho do trouby. Po celou noc rozříznutý citron nechte uvnitř. Ráno stačí troubu zavřít a zapnout. všechny mušky budou na citronech a vy je zničíte.

Tvrdá voda a vodní kámen

V případě, že nemáte ponětí, jak se zbavit vodního kamene, v tom okamžiku máme pro vás tip, prostě potřebujete ocet a pomocí octa vodní kámen vyčistit.

Bělost a lesk

Zanesené spáry a zašpiněná malta jsou často zásadními obtížemi v mnoha domácnostech. Na tyto problémy postačí použít ocet a sodovku. Z těchto pouhých 2 ingrediencí vytvořte lepivou hmotu a tu natřete na problematická místa, poté postačí dovyčistit pomocí kartáče.