O ženě může hodně říci nejen její parfém, rtěnka a barva očí. Psychologové tvrdí, že také boty, které žena nosí, odhalují její touhy, její spiritualitu a její osobnost. Podívejte se proto na náš dnešní článek, který Vás mile překvapí tím, jak přesně se v něm poznáte.

Vyberte si jednu dámskou botu a zjistěte o sobě kousek víc. Budete skutečně mile překvapeni. Sedí to? Napište nám do komentářů.

Zajímavý test osobnosti

 1. Žena snů
  Mnohokrát jste ponořeni do myšlenek, jak dosáhnout svých tužeb. Máte sklony k fantazírování. Milujete volné chvíle, věříte v zázraky, takže ani není divu, že čekáte na prince. Jste trochu infantilní a naivní. Máte stále dobrou náladu. Vaše intuice je velmi silná, vždy pomůže udělat nejlepší rozhodnutí. Jste druh člověka, který poslouchá své srdce.
 2. Aristokratka
  Vypadáte velmi dobře, vždy dbáte o svůj vzhled, jste chytrá a laskavá. Muži Vás milují a hromadí se Vám komplimenty a dary. Jste hrdá a trochu arogantní, máte ráda pouze kvalitní věci, které zdůrazňují Vaši eleganci.
 3. Perfektní žena
  Jste mužským snem, vypadáte dobře, jste vychovaná a pozorná. Kvůli Vaší důvěryhodnosti Vás budou lidé kolem milovat. Můžete hodně inspirovat svého manžela. Jste silná a emocionální žena, uděláte vždy dobrý dojem na všechny. Jste dobrá hospodyňka, dobře vaříte, staráte se o svou rodinu, milujete pohodlí svého domova.
 4. Lamačka srdcí
  Muži Vás znají a milují, ale Vy jste oddaná pouze muži jedinému. Jste vysoce postavená, silná žena, milujete luxus, takže trávíte čas obklopená pěknými věcmi. Vaše krása a inteligence zapůsobí na lidi kolem Vás, ale ležíte zároveň žaludku těm, kteří Vám závidí.
 5. Hospodyňka
  Nemůžete opravdu najít lepší ženu a starostlivou matku. Sobectví Vás úplně obešlo. Svou lásku věnujete svému manželovi, dětem, příbuzným a lidem ve Vašem okolí. Někdy přemýšlejte ale také o sobě, dopřejte si něco nového, navštivte kosmetický salon. Ve Vašem mládí bylo Vaše srdce zlomené, zranili jste se, ale postupem času jste se naučili rozlišovat mezi lidmi to dobré a to zlé.
 6. Múza
  Jste žena, která okouzlí každého na první pohled, máte něco, co přitahuje muže. Milujete umění a přírodu, vždy máte zvednutou hlavu, Vaše chování mezi cizími lidmi je trochu chladné a rezervované. Nejste opravdu dobrá hospodyňka, ale umíte uspořádat romantickou večeři s tím nejlepším vínem.

Sdílejte tenhle zajímavý test osobnost i s Vašimi přáteli! Určitě budou také mile překvapení. 

zdroj: bidista.com