Výrobcovia každý rok vyrábajú novšie a modernejšie práčky. Niekedy ale aj tak oblečenie zostane zafarbené , nevonia, alebo nie je poriadne vyžmýkané.

V neposlednom rade a bez ohľadu na to, ako drahý je prípravok na pranie, nie je zaručené, že tkanina nebude elektrostaticky nabitá.

Je to už veľmi dávno, kedy bolo preukázané, že ak do bubna pridáte guľôčky z alobalu (môžete ich tiež zašiť do plátenej kapsičky, bude to mať rovnaký efekt), elektrostatické problémy budú vyriešené.

Pozrite ako a v čom Vám pomôžu:

  1. Alobalové guličky zastanú všetku prácu. Mnoho ľudí už dnes vie, že guľôčky z alobalu skutočne eliminujú elektrostatický účinok počas prania, však odporúčame venovať väčšiu pozornosť tomu, že tieto guličky podstatne účinnosť prania zvyšujú.
  2. Alobalové guličky práčku nijako nepoškodia a oblečenie bude v skutočnosti čistejšie, než obvykle. Každopádne ho spoľahlivo zbavíte statickej elektriny.
  3. Ide o jednoduchú metódu. Stačí urobiť pevné guľôčky z alobalu a dať ich do bubna spoločne s bielizňou.
  4. Guličky môžu byť používané opakovane, kým nestratia svoj tvar a dramaticky sa nezníži ich veľkosť.
  5. Koniec koncov, je lepšie sa pokúsiť dokázať účinnosť guličiek, než minúť veľa peňazí za rôzne prípravky, ktoré sa nie vždy správajú tak, ako chcete.

Máme hotovo!

Perfektné!

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku.

zdroj: twice.hu