Za krásnym vzhľadom žien stojí veľa snahy a každodenn starostlivá starostlivosť o seba samú. Mnoho mužov si ani neuvedomuje, koľko času a úsilia vynaložia nádherné dámy k udržaniu ideálneho zovňajšku. 

Správne vybrané oblečenie, make-up, manikúra a samozrejme účes, ktorý vyžaduje ten správny strih.

Pozrite sa na výber najmódnejších účesov pre rok 2019. Určite si aj vy nájdete TEN svoj! Do komentárov nám napíšte, ktorý sa Vám páči najviac.

Účesy pre krátke vlasy
Nie je nutné mať vlasy do pasu, aby ste vyzerali žensky. Aj tento krátky účes s výraznou pätkou podčiarkne vašu ženskosť. Milovníčky extravagantných účesov by mali venovať pozornosť krásnym variáciám účesu s čiastočným vyholením. Elegantné tvary, obrazce a kresby vytvorené strojčekom, či žiletkou vyzerajú veľmi štýlovo.

Účesy pre stredne dlhé vlasy
Najobľúbenejšími účesmi pre strednú dĺžku pre tento rok sú asymetrické podkovy a mikáda. Podkova získala srdcia mnohých žien, pretože je ideálna pre jemné vlasy, ktoré dodávajú účesu vzdušný objem a vytvárajú dojem nedbalej elegancie. Vyzerajú naozaj veľmi žensky. Tento rok vedú hlavne mikáda s ofinou.

Účesy pre dlhé vlasy
Móda diktuje majiteľkám dlhých vlasov aj tento rok starú dobrú klasiku. Vzdušné zostrihanie dĺžok. Pri dlhých vlasov si dajte pozor na dojem veľkej rozcuchanosti. Vlasy by nemuseli vyzerať upravene, aj keď ste si s nimi dali veľa práce.

Do komentárov nám napíšte, ktorý sa Vám páči najviac.

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

Zdieľajte tieto krásne nápady na účesy pre tento rok aj s vašimi priateľmi! Určite sa im budú tiež páčiť!

zdroj: twominut.ru