Všetky ženy by určite radi zostali večne mladé. Správne zvolený a perfektne padnúci zostrih a dĺžka, Vám v tomto smere podstatne pomôžu. Takýto účes dokonale skryje drobné asymetrie a nedostatky. 

Dokonalý účes tvár spravidla osvieži, vyhladí a ten potom pôsobí užším a štíhlejším dojmom.

Vďaka dnešnému článku môžete načerpať inšpiráciu ohľadom zostrihu, ktorý Vám veľmi dobre poslúži.

Poďme na to:

1.Tento účes Vašu tvár pôsobivo ozvláštni.

2.Nežné, ale pritom rebelské.

3.Pixie účes.

4.Zostrih Garson. 
Módny trend 20 rokov. Európske ženy tento strih milujú. Krásne podčiarkne jemné rysy v ženskej tvári a môžete si ho dovoliť práve v tomto veku. Nenájdete totiž na svojej tvári hlboké vrásky, s ktorým by účes kontrastoval.

5.Fuzzy efekt
Takto zostrihané vlasy krásne odvedú pozornosť od všetkých nedostatkov, ktoré sa týkajú Vášho čela. Pri tejto možnosti je veľká výhoda, zostrihanie môžete nakombinovať akokoľvek sa Vám zachce. Môžete si ho dovoliť, či už máte krátke, alebo pokojne aj dlhšie vlasy.

6.Mikádo do podkovy

7.Stredná dĺžka, zostrihaný rozruch 
Aj polodlhé vlasy Vás dokážu omladiť. To ale len v prípade, že sú zdravé a pestované. Neošetrovaná pleť Vám roky aj kilá jedine pridá. Rozštiepené končeky, mastný film a preriedenie miesta Vám nijako nepomôžu.

8.Stredná dĺžka, pravidelné zostrihanie 
Ak zvolíte tento účes, máte istotu, že ho nebudete musieť zložito upravovať. Nechajte preschnúť, vyfúkajte a prehrabnite zľahka kefou.

9.Tento asymetrický účes dokáže zázraky. Nie každá dáma si dodá odvahu na to, aby sa do tohto smeru vrhla. Keď je však perfektne zvládnutý, nebudete si ho môcť vynachváliť. Je pútavý a efektne upozorní na Vašu tvár.

10.Asymetrický účes v krátkej verzii.

Krátke účesy a ich efekt? 
Neplatí to len pre krátke vlasy. Platí to pre účesy všeobecne. Nikdy nemôžete docieliť niečoho úžasného, ak máte vlasy nezdravé, zničené a nevenujete im dostatočnú pozornosť.

Pletený vrkoč
Neverte tomu, že pletený vrkoč pôsobí zákonite mlado. V istom veku už pletený vrkoč nie je známkou roztomilej roztopašnosti. Ak Vám je cez 35 rokov, na pletený vrkoč už radšej nevsádzajte.

Zdieľajte tieto prekrásne nápady na účesy pre ženy nad 30 rokov aj s Vašimi priateľmi ! Určite sa im budú tiež páčiť! 

Do komentárov na facebooku nám napíšte, ktorý účes sa Vám páčil najviac.

Nezabudnite dať LIKE na našu facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj:  bidista.com